Otoczenie jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na jakość wykonywanej pracy. W naszej codziennej działalności korzystamy z inteligentnej przestrzeni i innowacyjnych narzędzi pracy. W połączeniu z bliskością przyrody, wpływa to na pobudzenie kreatywności i otwarcie na nowatorskie rozwiązania.

 
 

Siedziba CBR 74 mieści się w bliskiej okolicy Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego i Rezerwatu Przyrody „Łosiowe Błota” stanowiącego część kompleksu leśnego „Park Leśny Bemowo”. Rezerwat został utworzony w celu zachowania, charakterystycznych niegdyś dla tego regionu, zbiorowisk torfowisk niskich wraz ze stanowiskami rzadkich i chronionych roślin. Biuro otaczają drzewa i zieleń, a mury budynku pokrywa wieloletni bluszcz. Niewielkie oddalenie od stolicy i bliskość przyrody zapewniają oderwanie od rytmu życia dużego miasta.

Otoczenie

Dysponujemy innowacyjną, nowoczesną przestrzenią biurową – Studio Kreatywne, dopasowującą się do potrzeb użytkowników. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, w postaci przesuwanych szklanych ścian i ekranów, możliwe jest wydzielenie osobnych pomieszczeń. Pozwala to na organizację zarówno dużych konferencji i eventów, jak i bardziej kameralnych spotkań biznesowych.

Na terenie, przylegającego do budynku biura, ogrodu powstały 20 m2 oddzielne przestrzenie biurowe. Mogą zostać wykorzystywane jako sale konferencyjne lub stanowić indywidualną przestrzeń dla pracowników, których zadania wymagają skupienia i ciszy. Szklane ściany pozwalają na obcowanie, podczas pracy, z otaczającą zielenią ogrodu. Sprzyjają także pracy w multidyscyplinarnych zespołach projektowych.

Otoczenie

Kreatywne Studio wyposażone jest w najnowocześniejsze narzędzia - urządzenia i aplikacje internetowe i intranetowe. Posiadamy najwyższej klasy technologię HD video i HD audio umożliwiającą prowadzenie telekonferencji, tablice multimedialne z modułami dotykowymi, tablice kopiujące umożliwiające natychmiastowe drukowanie nanoszonych treści. Przestrzeń Studia stanowią interaktywne ściany nieszklane stanowiące ekrany dotykowe, łączone w moduły o pożądanych wielkościach i kształtach oraz interaktywne panele szklane i ciekłokrystaliczne. Podłączenie do nich wizualizerów umożliwia prezentowanie na żywo rysowanych na projektorze schematów.

Możliwe jest również zintegrowanie wizualizerów z mikroskopem, teleskopem i pokrewnymi urządzeniami optycznymi. W celu wizualizacji naszych pomysłów używamy drukarek i skanerów 3D. Posiadamy cały wachlarz aplikacji, w tym do zarządzania projektami, do warsztatów kreatywnych, mapowania i burz mózgów, pozwalających na bezpieczną komunikację biznesową. Korzystamy również z wielu narzędzi w postaci macierzy, planerów, harmonogramów, kanw itp. wszystko to oddajemy do dyspozycji naszym Partnerom biznesowy.

Otoczenie